Szpilkowy Share Week 2019 – kogo czytam i polecam?

0
kobieta w spódnicy i szpilkach

Mój blog dopiero raczkuje, jednak postanowiłam zgłosić się do tegorocznej akcji Share Week 2019. Chętnie podzielę się z Wami moimi ulubionymi blogami. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Za całą akcję dziękuję oczywiście Andrzejowi Tucholskiemu.

Ale czym jest ten Share Week?

Idea Share Week jest prosta, blogerzy polecają innych blogerów, dzięki czemu cała blogosfera może się rozwijać. Share Week jest wspaniałą kopalnią pomysłów i inspiracji. Dzięki tej akcji możemy trafić na blogi, które dużo wniosą do naszego życia.

Na moim blogu lubię polecać sprawdzone produkty, których używam na co dzień. Podobnie będzie z poniższymi blogami. Polecam wyłącznie te, które sama lubię czytać. Starałam się wybrać trzy różne źródła, abyś mogła wybrać, który najlepiej pasuje do Twojej obecnej sytuacji.

Warto też powiedzieć, że Share Week to autorski projekt Andrzeja Tucholskiego i jest to chyba największa tego typu inicjatywa na świecie. Bardzo się cieszę, że mogę w tym roku w niej uczestniczyć.

makelifeeasier.pl

Lubię, czytam i szanuję. Wiem, że jest to jeden z najpopularniejszych blogów modowo-lifestylowym w Polsce, ale jestem również pewna, że wiele moich czytelniczek go nie zna.

Znajdziecie tam wiele dopracowanych i pięknych zdjęć. Możecie zainspirować się stylizacjami Kasi. Znajdziecie tam również sporo luźniejszych tematów, które mogą Wam po prostu umilić czas. Tematyka jest zróżnicowana, bo w końcu tworzy je trio ciekawych osobowości.

Cenię tego bloga za profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Dodatkową uciechą dla miłośniczek zakupów online jest marka MLE, która proponuje minimalistyczne, polskie ubrania. Jednak sama musisz ocenić, czy ten blog jest interesujący również dla Ciebie.

paniswojegoczasu.pl

Pani Swojego Czasu to blog Oli Budzyńskiej, która jest chyba najlepiej zorganizowaną kobietą w polskim Internecie. Ola uczy inne kobiety (ale nie tylko), jak można zapanować nad chaosem codzienności i jakoś to wszystko ogarnąć.

Jest to bardzo szczery blog. Nie znajdziesz tam poklepywania po ramieniu, które ma utwierdzić Cię w przekonaniu, że wszystko jest w porządku. Za to możesz tam znaleźć zachętę do ciężkiej, ale też mądrej pracy, która może pomóc Ci osiągnąć wymarzony efekt.

Ola piszę wprost o tym co myśli. Bardzo ją za to cenię. Jej rady są konkretne i można je zastosować w swoim życiu. Wszystkie techniki zarządzania czasem wydają się nam takie proste, ale właśnie to jest ich największy sekret.

Naszym problemem jest zazwyczaj brak systematyczności i odkładanie wszystkiego na później. Blog Pani Swojego Czasu może pomóc Ci to zmienić!

architekturasukcesu.pl

Czas na trochę prywaty. Architektura Sukcesu to blog o psychologii, miłości i związkach, który prowadzi mój Mąż. Jestem dumna z tego, że mimo długich poszukiwań, w końcu odnalazł swój idealny temat.

Jego blog rozwija się w zawrotnym tempie, ale wiem jak wiele poświęca mu pracy. Pamiętam początki tego bloga i musisz mi uwierzyć, że nie było wtedy „kolorowo”. Jednak teraz wiem, że warto było czekać na efekty.

Architektura Sukcesu to blog skierowany głównie do kobiet, choć ostatnio pojawia się na nim coraz więcej artykułów, które są adresowane również do mężczyzn. Nie ma się jednak co oszukiwać, ale tematami związanymi z rozwojem osobistym i psychologią, najczęściej interesują się jednak kobiety.

Jeżeli szukasz inspiracji, albo chcesz poprawić jakość swojego życia, wpadnij na tego bloga, a na pewno nie pożałujesz.

Kilka słów na koniec…

Jest mi bardzo miło, że mogłam Ci polecić te 3 wyjątkowe blogi. Każdy z nich jest inny i mam świadomość, że nie wszystkie muszą Ci się podobać. Daj im jednak szansę. Nie zdawaj się na opinie innych. Wybierz artykuł i przeczytaj, a później sama oceń, czy ten blog jest dla Ciebie.

Mam nadzieję, że dzięki akcji Share Week odkryję kilka nowych blogów, które będę mogła Ci w przyszłości polecić. Nasza polska blogosfera jest naprawdę na wysokim poziomie i powinniśmy być z tego dumni. Dlatego zachęcam Cię do czytania blogów. To naprawdę świetna rozrywka, która poszerza horyzonty.

Twoje,
Szpilki przy kasie.


Zapraszam Cię również na Szpilkowego Pinteresta.

Możesz znaleźć nas również na Facebooku: Szpilki przy kasie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here