[vc_row][vc_column][tdm_block_column_title title_text=”TyUyME5BUw==” title_tag=”h1″ title_size=”tdm-title-bg” content_align_horizontal=”content-horiz-center” tds_title=”tds_title2″ tds_title2-line_height=”3″ tds_title2-line_width=”50″ tds_title2-f_title_font_line_height=”2px” tds_title2-line_alignment=”50″ tds_title2-f_title_font_family=”325″ tds_title2-f_title_font_weight=”600″ tds_title2-f_title_font_size=”24″ tds_title2-f_title_font_transform=”uppercase” tds_title2-title_color=”#0f3424″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjEwIiwiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][/vc_column][/vc_row][vc_row tdc_css=”eyJwaG9uZSI6eyJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ==”][vc_column width=”2/3″ tdc_css=”eyJwaG9uZSI6eyJkaXNwbGF5IjoiIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3fQ==”][vc_single_image media_size_image_height=”200″ media_size_image_width=”300″ image=”581″ height=”550″ size=”100% auto” tdc_css=”eyJwaG9uZSI6eyJkaXNwbGF5IjoiaW5saW5lIn0sInBob25lX21heF93aWR0aCI6NzY3LCJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”][/vc_column][vc_column width=”1/3″]

KIM JESTEŚMY?

Zastanawiasz się kto jest odpowiedzialny za tworzenie bloga Szpilki przy kasie? 

  • Jesteśmy małżeństwem i najlepszymi przyjaciółmi.
  • Poznaliśmy się studiując psychologię i oboje jesteśmy psychologami.
  • Uzupełniamy się w życiu i w tworzeniu bloga.
  • Mamy kilka ściśle tajnych projektów, o których możesz się dowiedzieć czytając naszego bloga.

Nazywamy się Basia i Patryk Wójcik. Chętnie opowiemy Ci trochę więcej o sobie i naszym blogu.

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″]

PATRYK

Interesuję się głównie psychologią i marketingiem. W wolnych chwilach czytam, oglądam seriale i gram w najnowszą odsłonę FIFY. Wierzę, że każdy człowiek może się zmienić. Tworzę bloga Architektura Sukcesu, na którym piszę o psychologii, związkach i rozwoju osobistym.

Lubię czerpać wiedzę z różnych dziedzin, dlatego najlepszym prezentem jaki można mi zrobić są książki. To zdjęcie dużo o Nas mówi. Zbudowaliśmy swój związek na solidnych fundamentach i dzięki temu jesteśmy szczęśliwi. Stale dbamy również o to, aby nadal dużo się uśmiechać 🙂

[/vc_column][vc_column width=”1/2″]

BASIA

Interesuję się makijażem, modą i urodą. W wolnych chwilach czytam kryminały, biografie i literaturę faktu. Wierzę w racjonalne i odpowiedzialne podejście do zakupów, lubię dzielić się inspiracjami w tym obszarze. Makijaż jest dla mnie formą relaksu. Lubię rano zasiąść przy toaletce jak artysta przed płótnem i stworzyć tam obraz siebie na dany dzień.

Przyjrzyjmy się jeszcze zdjęciu powyżej. Zostało ono wykonane za czasów studenckich. Kojarzycie ten fresk Michała Anioła zatytułowany „Stworzenie Adama”? Był dla nas inspiracją. U Nas jest ta sama równowaga tylko, że tworzymy bloga… a nie Adama 😛

[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″]

Możesz napisać do nas maila na adres: kontakt@szpilkiprzykasie.pl 

Jesteśmy otwarci na współpracę komercyjną na blogu.

[/vc_column][vc_column width=”1/2″]

Zapraszamy również do kontaktu przez nasze kanały społecznościowe:

[tdm_block_socials facebook=”https://www.facebook.com/SzpilkiPrzyKasie” instagram=”https://www.instagram.com/szpilki_przy_kasie/” pinterest=”https://pl.pinterest.com/SzpilkiPrzyKasie/boards/” tds_social=”tds_social4″ icons_size=”30″ icons_padding=”2.8″ content_align_horizontal=”content-horiz-center” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6Ii0zMCIsIm1hcmdpbi1ib3R0b20iOiIyMCIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicGhvbmUiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6Ii0zMCIsImRpc3BsYXkiOiIifSwicGhvbmVfbWF4X3dpZHRoIjo3Njd9″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column]

Dlaczego powstał blog Szpilki przy kasie?

Basia długo szukała swojego stylu. Od lat kolekcjonowałam magazyny modowe. Dobrze wiem jak trudne mogą być zakupy w sytuacji, kiedy sama nie wiesz czego szukasz. Te z początku bolesne poszukiwania sprawiły, że moda stała się moją pasją. Odnalazłam własny styl, co dostrzegają również osoby z najbliższego otoczenia. Zaczęłam pomagać innym, bo coraz więcej osób pyta mnie o opinię. Zaczęliśmy się wspólnie zastanawiać, czy warto robić to na większą skalę?

Patryk prowadził swojego bloga ponad dwa lata, zanim odnalazł swój styl pisania. W końcu trafiłem na idealny temat. Piszę o związkach z perspektywy męża i psychologa. Dzięki temu udało mi się pomóc już wielu osobom wyjść z kryzysu w relacji. Sam nadal szukam sposobów na to, aby być najlepszym mężem na świecie.

Postanowiliśmy połączyć swoje siły i stworzyć coś, z czego oboje będziemy dumni. W ten sposób pojawił się pomysł na wspólne tworzenie bloga Szpilki przy kasie. Chcemy dzielić się z innymi swoją wiedzą. Nie ma nic lepszego jak polecanie dobrych i sprawdzonych rozwiązań, które mogą komuś ułatwić życie.

Blog Szpilki przy kasie to dopiero początek naszych wspólnych planów. Mamy duże marzenia, a naszą największą motywacją do działania jest to, że robimy to razem. Każdego dnia dowiadujemy się czegoś na swój temat. Wspieramy się i uzupełniamy. Nadal musimy się jeszcze wiele nauczyć, ale to tylko nas dodatkowo motywuje.

Mamy nadzieję, że Szpilki przy kasie będą miejscem w Internecie, do którego chętnie będziesz wracała. Sprawdź już teraz nasze najnowsze artykuły.

[/vc_column][/vc_row]