O NAS

KIM JESTEŚMY?

Zastanawiasz się kto jest odpowiedzialny za tworzenie bloga Szpilki przy kasie? 

  • Jesteśmy małżeństwem i najlepszymi przyjaciółmi.
  • Poznaliśmy się studiując psychologię i oboje jesteśmy psychologami.
  • Uzupełniamy się w życiu i w tworzeniu bloga.
  • Mamy kilka ściśle tajnych projektów, o których możesz się dowiedzieć czytając naszego bloga.

Nazywamy się Basia i Patryk Wójcik. Chętnie opowiemy Ci trochę więcej o sobie i naszym blogu.

PATRYK

Interesuję się głównie psychologią i marketingiem. W wolnych chwilach czytam, oglądam seriale i gram w najnowszą odsłonę FIFY. Wierzę, że każdy człowiek może się zmienić. Tworzę bloga Architektura Sukcesu, na którym piszę o psychologii, związkach i rozwoju osobistym.

Lubię czerpać wiedzę z różnych dziedzin, dlatego najlepszym prezentem jaki można mi zrobić są książki. To zdjęcie dużo o Nas mówi. Zbudowaliśmy swój związek na solidnych fundamentach i dzięki temu jesteśmy szczęśliwi. Stale dbamy również o to, aby nadal dużo się uśmiechać 🙂

BASIA

Interesuję się makijażem, modą i urodą. W wolnych chwilach czytam kryminały, biografie i literaturę faktu. Wierzę w racjonalne i odpowiedzialne podejście do zakupów, lubię dzielić się inspiracjami w tym obszarze. Makijaż jest dla mnie formą relaksu. Lubię rano zasiąść przy toaletce jak artysta przed płótnem i stworzyć tam obraz siebie na dany dzień.

Przyjrzyjmy się jeszcze zdjęciu powyżej. Zostało ono wykonane za czasów studenckich. Kojarzycie ten fresk Michała Anioła zatytułowany „Stworzenie Adama”? Był dla nas inspiracją. U Nas jest ta sama równowaga tylko, że tworzymy bloga… a nie Adama 😛

Możesz napisać do nas maila na adres: kontakt@szpilkiprzykasie.pl 

Jesteśmy otwarci na współpracę komercyjną na blogu.

Zapraszamy również do kontaktu przez nasze kanały społecznościowe:

Dlaczego powstał blog Szpilki przy kasie?

Basia długo szukała swojego stylu. Od lat kolekcjonowałam magazyny modowe. Dobrze wiem jak trudne mogą być zakupy w sytuacji, kiedy sama nie wiesz czego szukasz. Te z początku bolesne poszukiwania sprawiły, że moda stała się moją pasją. Odnalazłam własny styl, co dostrzegają również osoby z najbliższego otoczenia. Zaczęłam pomagać innym, bo coraz więcej osób pyta mnie o opinię. Zaczęliśmy się wspólnie zastanawiać, czy warto robić to na większą skalę?

Patryk prowadził swojego bloga ponad dwa lata, zanim odnalazł swój styl pisania. W końcu trafiłem na idealny temat. Piszę o związkach z perspektywy męża i psychologa. Dzięki temu udało mi się pomóc już wielu osobom wyjść z kryzysu w relacji. Sam nadal szukam sposobów na to, aby być najlepszym mężem na świecie.

Postanowiliśmy połączyć swoje siły i stworzyć coś, z czego oboje będziemy dumni. W ten sposób pojawił się pomysł na wspólne tworzenie bloga Szpilki przy kasie. Chcemy dzielić się z innymi swoją wiedzą. Nie ma nic lepszego jak polecanie dobrych i sprawdzonych rozwiązań, które mogą komuś ułatwić życie.

Blog Szpilki przy kasie to dopiero początek naszych wspólnych planów. Mamy duże marzenia, a naszą największą motywacją do działania jest to, że robimy to razem. Każdego dnia dowiadujemy się czegoś na swój temat. Wspieramy się i uzupełniamy. Nadal musimy się jeszcze wiele nauczyć, ale to tylko nas dodatkowo motywuje.

Mamy nadzieję, że Szpilki przy kasie będą miejscem w Internecie, do którego chętnie będziesz wracała. Sprawdź już teraz nasze najnowsze artykuły.